איך לבחור תלבושות לחינה 

אחד האלמנטים היותר משמעותיים בחינה הוא ללא ספק הלבוש, וזאת כי לא רק החתן והכלה עוטים בגדים מיוחדים, אלא גם בני המשפחה ובאופן כללי כלל המזומנים. אי לכך יש מגוון שיקולים שיש להיות ערים אליהם בעת הבחירה, וזאת על מנת שניתן יהיה להבחין מי בעל השמחה, מי האורח ואף על מנת שניתן יהיה ליהנות ליום אחד ממגוון בגדים נהדרים וכמובן שגם על מנת שניתן יהיה ליהנות מתחושה בטוחה - מבלי שהלבוש יעיק או יפגע בביטחון העצמי.

 

ייעוץ מקצועי 

 

אם אתם שואלים איך לבחור תלבושות לחינה, נציין בהמשך מגוון טיפים חשובים: ראשית יש להגיע אל מקום שמתמחה בכך ופשוט לבקש ממנו הסבר קצר אודות הדגמים השונים, וזאת כיוון שרובינו לא מכירים את הבגדים ולא מבינים בניואנסים הקטנים. לאחר מכן מגיע השלב המהנה שמאפשר לעבור על כלל ההיצע ולהתחיל להבין אל איזה דגם אתם יותר מתחברים, בין איזה דגמים אתם מבקשים לשלב וכמובן גם אלו אביזרים משלימים אתם מבקשים לענוד. 

 

עניין של עדה

 

אחד מההיבטים החשובים ביותר הוא להבחין האם מדובר בחינה הודית, פרסית או מרוקאית, וזאת כי למרות שכל הבגדים מהודרים, עדיין ניתן למצוא מגוון הבדלים בהתאם לעדה. כמו כן ניתן להחליט שהולכים על הלבוש המסורתי, או לחלופין על לבוש יותר מעוצב ומודרני - למשל כזה שכולל מחוכים, פיתוחים וכדומה. 

 

 

לצפייה בתלבושות שלנו לחצו כאן! 

 

תיהנו מהליך המדידה

 

יש לזכור שחינה עושים פעם אחת וכיוון שלא כל יום יוצא ליהנות מלבוש ייחודי שכזה, מוטב שהוא יהיה מותאם כהלכה וללא פשרות, ועל כן מומלץ להגיע למדוד כמה שיותר מוקדם, כך שיהיה זמן לבצע שינויים, התאמות וכדומה. כמו כן אם עומדים לבחור בגדים גם עבור שאר האורחים, יש לקחת בחשבון מידות לצד נוחות, וזאת כי אתם מבקשים שהאורחים ייהנו מהבגדים ולא יחושו מובכים. 

 

טיפ

 

לבסוף נציין שיש ליהנות מהתהליך ולזכור שהוא חלק ממהות שמחה וחשובה ולכן אין להיות כבדים, אין לחשוש ואף יש ליהנות משלל הבגדים המרהיבים שניתן למצוא במקום שמתמחה בכך, כאשר לבסוף נציין שמוטב להגיע אל יום מדידות מרוכז עם כל המשפחה, כך שמדובר בזמן איכות ייחודי ששווה לנצל.